Przemyślane strony internetowe

Zaprojektowane pod Twoje potrzeby

Zakładanie sklepów internetowych

Bez ukrytych kosztów

Przedstawiamy wszystkie koszty związane ze stroną internetową. Brak opłat abonamentowych za poszczególne funkcje strony

Łatwe zarządzanie stroną

Strony internetowe tworzymy na najpopularniejszym systemie WordPress. Nasze strony wyróżniają się prostotą w nanoszeniu zmian.

Wsparcie techniczne

Pomożemy Ci ze stroną internetową w razie problemów technicznych. Możesz liczyć na naszą pomoc zarówno w trakcie projektu jak i po jego zakończeniu.

Bezpłatne dokumenty prawne

Tworzone przez nas strony dostarczamy razem z niezbędnymi dokumentami prawnymi.

JAK MOŻEMY CI POMÓC ?

Nasze usługi

Strony internetowe z systemem zarządzania treścią

Przygotujemy dla Ciebie stronę profesjonalną oraz w pełni funkcjonalną, dzięki systemowi zarządzania treścią CMS, w łatwy sposób możesz edytować swoją stronę i ulepszać bez ograniczeń

Wdrożenie sklepu internetowego - jak przebiega współpraca ?

Różne branże wymuszają zastosowanie różnego podejścia do budowy strony internetowej. Po latach doświadczeń wypracowaliśmy proces, który skutecznie pomaga wybudować stronę internetową, 

1. Zrozumienie celów oraz założeń strony internetowej
2. Analiza i dopasowanie zebranych informacji.
3. Stworzenie harmonogramu wdrożenia sklepu internetowego. Na tym etapie podajemy różne rozwiązania i wspólnie z klientem budujemy cały proces działań

Dlaczego warto skorzystać ?

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną
oraz responsywną stronę

Indywidualny projekt strony internetowej: Tworzymy spersonalizowane projekty stron dopasowane do potrzeb i celów firmy. Zapewniamy estetyczny wygląd i pełną responsywność tj. idealnie wyglądająca stron na urządzeniach mobilnych, tabletach oraz komputerach.
System rezerwacji: Jeżeli prowadzisz działalność usługową, otrzymasz w pełni funkcjonalny system z możliwością udostępnienia swoim klientom kalendarza do rezerwacji wizyt.
System dla restauracji: Do strony internetowej, możemy stworzyć system dzięki któremu udostępnisz klientom możliwość zamawiania jedzenia online, zamienimy Twoją stronę w inteligentny system zamawiania jedzenia.
Landing page: Są to specjalne strony mające na celu zachęcić potencjalnych klientów do działania. Pełni funkcje sprzedażową lub promocyjną np. Dedykowana strona produktu, ebooka, przedsprzedaży, kursu.
Onepage: usługa dedykowana osobom, które nie chcą wydawać dużych pieniędzy na strone internetową. Jest to prosta strona, która ma za zadanie przedstawić podstawowe informację o firmie, nie jest ona skomplikowana.
Optymalizacja strony: Usługa ma na celu przyśpieszenie działania strony internetowej, wolne działanie strony skutecznie zniechęca ludzi do dalszego przeglądania oraz wpływa negatywnie na ranking w wyszukiwarce.
Bezpieczeństwo strony internetowej: Zabezpieczamy stronę internetową przed hakerami oraz botami, próbującymi przejąć stronę internetową, dbamy o bezpieczeństwo i aktualizację systemu.
Rozwój obecnej strony internetowej: Jeżeli masz już swoją stronę internetową a potrzebujesz ją rozbudować o funkcję opisane powyżej lub chcesz odświeżyć wygląd swojej strony to dobrze trafiłeś.

Strona internetowa - ile to kosztuje ?

Koszty naszych stron są skalkulowane tak, aby były rentowne dla małych i średnich firm. Najprostsza strona typu OnePage to koszt od 1200 brutto. Wśród naszych klientów znajdują się nawet mikro firmy, które w sposób świadomy budują przewagę konkurencyjną w sieci. Jeżeli chcesz poznać dokładne koszty twojego projektu zachęcamy do skorzystania z darmowej konsultacji na której omówimy Twój projekt.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ ?

Oszczędzaj czas i pieniądze

Robimy to z pasji

Wybierając naszą ofertę strony internetowej, możesz liczyć na indywidualne podejście, kreatywność oraz pełne zaangażowanie w projekt.

Wsparcie podczas projektu

Przez cały czas trwania projektu otrzymasz wsparcie na każdym jego etapie, od wdrożenia poprzez zakończenie projektu.

Wstępna wycena w ciągu kilku godzin

Wiemy jak bardzo ważny jest czas w biznesie, dlatego wyceny staramy się wysyłać w ciągu kilku godzin.

OSTATNIE PROJEKTY

Projekty, które nas wyróżniają

Shape
Shape

Pełne wsparcie podczas projektu

Centrum pomocy

W razie problemów technicznych skorzystaj z wsparcia

Instrukcja użytkownia sklepu

Po zakończeniu tworzenia Twojej strony internetowej zapewniamy wsparcie merytoryczne i techncizne w zakresie strony interentowej.

 

 

Masz wątpliwości ?

Skontaktuj się z nami chętnie pomożemy

Skorzystaj z formularza, maila lub zadzwoń

image

    image